Arged BMSlam Stal w nowej hali!

Arged BMSlam Stal w nowej hali!

13 listopada 2020 0 przez Artur Kąciak

Zespół z Ostrowa Wlkp. wygrywał ostatnio z MKS Dąbrowa Górnicza i Polskim Cukrem Toruń, ale niestety teraz będzie musiał radzić sobie bez Jamesa Florence’a, który doznał kontuzji. Enea Astoria z kolei niedawno poradziła sobie z Polpharmą Starogard Gdański, mimo że grała bez Pauliusa Dambrauskasa.

Kluczowe starcie? Na pewno to pomiędzy rozgrywającymi: Taureanem Greenem oraz Coreyem Sandersem. Ten pierwszy ma doświadczenie z NBA i po słabszym początku sezonu, ostatnio spisuje się coraz lepiej. Wobec kontuzji Florence’a, będzie od niego zależało jeszcze więcej niż dotychczas. Sanders z kolei to lider bydgoskiej ekipy, jej najlepszy strzelec, a do tego czołowy podający Energa Basket Ligi.

Warto też zwrócić uwagę na rywalizację w polu trzech sekund. Josip Sobin jest w coraz lepszej formie, a świetnie uzupełnia go też Shawn King. Ten duet zmierzy się teraz z Łukaszem Frąckiewiczem oraz Markusem Loncarem. Ciekawe również, czy Michał Chyliński rzuci w tym spotkaniu więcej trójek od będącego w wyśmienitej dyspozycji Jakuba Garbacza.

Transmisja spotkania Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – Enea Astoria Bydgoszcz w sobotę od 17:30 w Polsat Sport Extra.

Źródło: inf. prasowa