Znamy kadrę drużyny z Zielonej Góry na 2021 rok

Znamy kadrę drużyny z Zielonej Góry na 2021 rok

12 listopada 2020 0 przez Joanna Kąciak

Na specjalnej konferencji prasowej przedstawiono szczegóły dotyczące składu RM SOLAR Falubazu Zielona Góra na sezon 2021 PGE Ekstraligi. Wśród nowych twarzy są Max Fricke i Matej Zagar.

Fricke podpisał kontrakt na dwa lata. Słoweniec z kolei na rok.

– Chcę być jednym z liderów tej drużyny. Ważna dla mnie jest współpraca, atmosfera w ekipie i skuteczna jazda w barwach Zielonej Góry. Ten klub ma charyzmę i zawsze jak przegrywaliśmy z RM SOLAR Falubazem wszyscy mówili, że Falubaz to magia. Teraz zostałem w tę magię wkręcony i nie mogę się doczekać – powiedział Matej Zagar.

– Cieszę się, że będę mógł startować w żółto-biało-zielonych barwach. Wiele dobrego słyszałem o klubie z Zielonej Góry. Mam nadzieję, że będę mógł tutaj rozwijać swój talent, żużlową pasję i zrobić z drużyną sporo pozytywnego zamieszania w PGE Ekstralidze – zaznaczył Fricke.

Szkoleniowcem RM SOLAR Falubazu nadal będzie Piotr Żyto, który porozumiał się na sezony 2021 i 2022. W składzie zostali także Piotr Protasiewicz, Mateusz Tonder (na 2 lata), Patryk Dudek, Damian Pawliczak i Jan Kvech.

Źródło: speedwayekstraliga.pl

Autor: Artur Kąciak