Warszawa na zakończenie siatkarskiego tournée Miedziowych

Warszawa na zakończenie siatkarskiego tournée Miedziowych

26 listopada 2020 0 przez Artur Kąciak

W niedzielę po południu Miedziowi rozegrają rewanżowy mecz z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. Będzie to na ten moment ostatni wyjazd siatkarskiego tournée drużyny Marcelo Fronckowiaka. Po tym starciu lubinianie wreszcie wrócą do domu.

Mecz w Warszawie będzie siódmym z kolei spotkaniem wyjazdowym Cuprum Lubin. W poprzedniej kolejce zawitali oni w Bełchatowie, skąd wywieźli komplet oczek. Z zamiarem powiększenia dorobku punktowego udadzą się również do stolicy.

W lubińskim RCS-ie Miedziowi grali z warszawianami w 2. kolejce rozgrywek i wówczas wszystko rozstrzygnęło się w tie-breaku. Mimo że ostatecznie gospodarzom nie udało się odnieść zwycięstwa, walczyli oni do samego końca i zdobyli punkt. Teraz będą chcieli to powtórzyć i ze stolicy wywieźć kolejne zdobycze punktowe.

Bilans meczów między drużyną z Warszawy a Miedziowymi prezentuje się interesująco. Do tej pory rozegrali oni 16 gier, z czego… 8 zwyciężyła ekipa stołeczna, a 8 lubińska. Zapowiada się zatem ciekawe spotkanie, którego początek zaplanowany jest na godzinę 17:30. 

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Cuprum Lubin 

29 listopada (niedziela), godz. 17:30, HWS „Torwar”, ul. Łazienkowska 6a, Warszawa

Źródło: inf . prasowa