Arged BMSlam Stal zagra z Polpharmą

Arged BMSlam Stal zagra z Polpharmą

23 grudnia 2020 Wyłączono przez Artur Kąciak

Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. z trenerem Igorem Miliciciem podejmie świetnie spisującą się ostatnio Polpharmę Starogard Gdański. Transmisja w niedzielę od 17:30 w Polsat Sport.

Trener Igor Milicić zaliczył udany debiut w drużynie z Ostrowa Wlkp. – zwycięstwo z osłabioną Asseco Arką Gdynia nie było nawet przez chwilę zagrożone. Polpharma pokazuje jednak ostatnio świetną formę – wygrała już trzy mecze z rzędu. Okazała się lepsza od Anwilu, Asseco Arki oraz HydroTrucka. To sprawia, że może być bardzo niewygodnym rywalem dla Arged BMSlam Stali.

Warto będzie się szczególnie przyglądać rywalizacji rozgrywających. Taurean Green jest pierwszą “jedynką” zespołu z Ostrowa Wlkp. Doświadczony zawodnik gra teraz zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu i oprócz asyst, można na niego liczyć także w kontekście zdobywanych punktów. Jego bezpośrednim rywalem będzie James Washington. Amerykanin w trakcie rozgrywek miał spore problemy ze stratami, ale udało się to ograniczyć. To właśnie jego dobra gra pozwala osiągać zespołowi ze Starogardu Gdańskiego lepsze wyniki.

Polpharma ma też świetnych strzelców – trzeba tu wspomnieć przede wszystkim o Trevonie Allenie, ale także Stevenie Haneyu – ich głównymi przeciwnikami będą teraz będący w świetnej formie Jakub Garbacz, a także Chris Smith. Ciekawie powinno być również w rywalizacji podkoszowej. Duet Josip Sobin Shawn King zmierzy się z Peterem Olisemeką oraz Joe Furstingerem.

Transmisja spotkania Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – Polpharma Starogard Gdański w niedzielę od 17:30 w Polsat Sport.

Źródło: inf. prasowa