Znamy zimowy plan przygotowań Miedzi

Znamy zimowy plan przygotowań Miedzi

22 grudnia 2020 Wyłączono przez Artur Kąciak

Piłkarze Miedzi świąteczno-noworoczną przerwę zakończą 11 stycznia. Nim rozpoczną drużynowe przygotowania, zawodników i sztab czekają testy na koronawirusa. Zielono-niebiesko-czerwoni przed startem rundy wiosennej wyjadą na dwa obozy i rozegrają sześć sparingów.

Start przygotowań, poprzedzony badaniami na koronawirusa, zaplanowany został na 11 stycznia. Dwa dni później odbędą się badania wydolnościowe. Z kolei 16 stycznia ma dojść do sparingu ze Śląskiem Wrocław. Możliwe jednak, że wrocławianie zdecydują się na wcześniejszy wyjazd na zgrupowanie – wówczas Miedź w tym terminie zmierzy się z innym rywalem. Tydzień później legniczanie zmierzą się z trzecioligowym MKS-em Kluczbork.

25 stycznia Miedź wyruszy na pierwsze zimowe zgrupowanie do Szamotuł. W drodze powrotnej podopieczni trenera Jarosława Skrobacza spotkają się 30 stycznia z Górnikiem Polkowice. 5 lutego legniczanie zagrają z Chrobrym Głogów, a trzy dni później udadzą się na obóz do Krakowa. Na jego zakończenia odbędzie się gra kontrolna z drugoligowym KKS-em Kalisz. Tydzień przed startem Fortuna 1 Ligi Miedź czeka sparingowa potyczka z Odrą Opole.

Wznowienie rozgrywek zaplanowane jest na weekend 27-28 lutego. Miedź na inaugurację rundy wiosennej zmierzy się na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz.

PLAN PRZYGOTOWAŃ MIEDZI:

11.01 – badania na koronawirusa i start przygotowań;
13.01 – badania wydolnościowe;
16.01 – sparing ze Śląskiem Wrocław;
23.01 – sparing z MKS Kluczbork;
25-30.01 – zgrupowanie w Szamotułach;
30.01 – sparing z Górnikiem Polkowice;
5.02 – sparing z Chrobrym Głogów;
8-13.02 – zgrupowanie w Krakowie (J&J Sport Center);
13.02 – sparing z KKS Kalisz;
20.02 – sparing z Odrą Opole.

Źródło: inf. prasowe