Wojciech Ferens zostaje w Lubinie na dłużej!

Wojciech Ferens zostaje w Lubinie na dłużej!

2 czerwca 2021 Wyłączono przez Artur Kąciak

Cuprum Lubin rozpoczyna kompletowanie drużyny na nadchodzący sezon 2021/2022. Pierwszym elementem układanki będzie filar Miedziowych w przyjęciu i ogromna moc na skrzydle minionego sezonu. W Lubinie zostaje Wojciech Ferens. Przyjmujący będzie reprezentował Miedziowe barwy przez kolejne 3 sezony.

Doświadczony przyjmujący dołączył do miedziowego zespołu przed rokiem i od początku stał się pewnym punktem w drugiej linii boiska. Zanotował w barwach jeden z najlepszych sezonów w swojej karierze. Łącznie wywalczył 345 punktów, co uczyniło go drugim najlepiej punktującym (po Ronaldzie Jimenezie) zawodnikiem ekipy Miedziowych. W klasyfikacji ogólnej PlusLigi uplasował się na dobrym 20. miejscu.

Wojciech Ferens to niesamowicie pracowity zawodnik, który wykonuje bardzo solidną pracę na treningach i meczach. Mimo że jego wkład w mecze jest ogromny, to w zeszłym sezonie tylko raz otrzymał statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu. Jest cichym bohaterem, którego pracy może nie widać, ale jest ona kluczowa dla drużyny. Klub zdecydował się przedłużyć kontrakt z Wojciechem Ferensem na 3 kolejne sezony.

Źródło: inf. prasowa