Strona główna Aktualności PZM podał listy startowe ćwierćfinałów IMP

PZM podał listy startowe ćwierćfinałów IMP

by Artur Kąciak

PZM podał listy startowe ćwierćfinałów IMP, które odbędą się w Łodzi, Bydgoszczy, Rawiczu (wszystkie 22 kwietnia) i Rzeszowie (13 maja). PZM podał też nazwiska zawodników bezpośrednio nominowanych do finału. Są to Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik i Krzysztof Kasprzak.

Łódź – 22.04.2021 r.

  1. Norbert Kościuch KŻ Orzeł Łódź
  2. Oskar Polis TS KOLEJARZ OPOLE
  3. Piotr Pióro KŻ Orzeł Łódź
  4. Lars Skupień PSŻ Poznań
  5. Oskar Fajfer GTM START Gniezno
  6. Adrian Cyfer TŻ OSTROVIA SA
  7. Krzysztof Buczkowski Speedway Lublin SA
  8. Sebastian Szostak TŻ OSTROVIA SA
  9. Pawel Przedpełski KS Toruń SA
  10. Krystian Pieszczek GKŻ Wybrzeże Gdańsk
  11. Adrian Miedziński KS Toruń SA
  12. Mateusz Świdnicki Włókniarz Czestochowa SA
  13. Wiktor Jasiński Stal Gorzów SA
  14. Piotr Pawlicki Unia Leszno SSA
  15. Rafał Karczmarz Stal Gorzów SA

  16. R1. Kacper Łobodziński GKM Grudziądz SA
    R2. Alan Szczotka GKŻ Wybrzeże Gdańsk
    AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY

Bydgoszcz – 22.04.2021 r.

  1. Grzegorz Zengota ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
  2. Tomasz Orwat TS KOLEJARZ OPOLE
  3. Adrian Gała ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
  4. Kamil Brzozowski TS KOLEJARZ OPOLE
  5. Piotr Protasiewicz ZKŻ SSA Zielona Góra
  6. Gleb Chugunov WTS SA Wrocław
  7. Barłomiej Kowalski Włókniarz Częstochowa SA
  8. Damian Pawliczak ZKŻ SSA Zielona Góra
  9. Tomasz Gapiński TŻ OSTROVIA SA
  10. Szymon Woźniak Stal Gorzów SA
  11. Jakub Krawczyk TŻ OSTROVIA SA
  12. Piotr Gryszpiński GKŻ Wybrzeże Gdańsk
  13. Mateusz Bartkowiak GKM Grudziądz SA
  14. Jarosław Hampel Speedway Lublin SA
  15. Norbert Krakowiak GKM Grudziądz SA
  16. Robert Chmiel PSŻ Poznań
    R1. Jakub Poczta TŻ OSTROVIA SA
    R2. Denis Zieliński GKM Grudziądz SA

AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY

Rawicz – 22.04.2021 r.

  1. Damian Baliński Unia Leszno SSA
  2. Szymon Szlauderbach Unia Leszno SSA
  3. Michał Gruchalski GKŻ Wybrzeże Gdańsk
  4. Damian Dróżdż Unia Leszno SSA
  5. Patryk Dudek ZKŻ SSA Zielona Góra
  6. Jakub Miśkowiak Włókniarz Częstochowa SA
  7. Fabian Ragus ZKŻ SSA Zielona Góra
  8. Marcin Nowak KŻ Orzeł Łódź
  9. Bartosz Smektała Włókniarz Częstochowa SA
  10. Daniel Kaczmarek TŻ OSTROVIA SA
  11. Tobiasz Musielak KS Toruń SA
  12. Grzegorz Walasek TŻ OSTROVIA SA
  13. Kacper Gomólski KS ROW Rybnik SA
  14. Mirosław Jabłoński GTM START Gniezno
  15. Przemysław Pawlicki GKM Grudziądz SA
  16. Kevin Fajfer GTM START Gniezno
    R1. Jakub Osyczka ZKŻ SSA Zielona Góra
    R2. Kacper Grzelak TŻ OSTROVIA SA

AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY

Rzeszów – 13.05.2021 r.

  1. Patryk Rolnicki RzTŻ Rzeszów
  2. Janusz Kołodziej Unia Leszno SSA
  3. Dawid Stachyra RzTŻ Rzeszów
  4. Hubert Łęgowik RzTŻ Rzeszów
  5. Viktor Trofymov KS ROW Rybnik SA
  6. Mateusz Cierniak Speedway Lublin SA
  7. Kacper Woryna Włókniarz Czestochowa SA
  8. Wiktor Lampart Speedway Lublin SA
  9. Daniel Jeleniewski Wilki Krosno SA
  10. Jakub Jamróg GKŻ Wybrzeże Gdańsk
  11. Patryk Wojdyło Wilki Krosno SA
  12. Mateusz Szczepaniak Wilki Krosno SA
  13. Ernest Koza Unia Tarnów ŻSSA
  14. Mateusz Tonder ZKŻ SSA Zielona Góra
  15. Oskar Bober Unia Tarnów ŻSSA
  16. Artur Mroczka Unia Tarnów ŻSSA
    R1. Przemysław Konieczny Unia Tarnów ŻSSA
    R2. Dawid Rempała Unia Tarnów ŻSSA

AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY

Źródło: polskizuzel.pl

Na foto: Samanta Wolna

0 comment

You may also like