Mecz reprezentacji w Glasgow

Mecz reprezentacji w Glasgow

5 października 2021 Wyłączono przez Artur Kąciak

Nie jeden, a dwa mecze towarzyskie rozegra Żużlowa Reprezentacja Polski w sezonie 2021. Podopieczni Rafała Dobruckiego zmierzą się we wtorek 19 października z reprezentacją Wielkiej Brytanii. Mecz odbędzie się na Wyspach Brytyjskich, a konkretniej mówiąc, w Glasgow.

Dwa dni po finałach Monster Energy FIM Speedway Of Nations, „biało-czerwonych” czeka ostatni sprawdzian w tym roku. Rywalami naszych reprezentantów będzie Wielka Brytania.

Obie reprezentacje będą składać się z zawodników, którzy zostali powołani na tegoroczny finał Speedway of Nations, a menedżerowie dodadzą do zestawień po jednym seniorskim zawodniku. To sprawia, że w reprezentacji Polski powinniśmy zobaczyć Macieja Janowskiego, Dominika Kuberę, Wiktora Lamparta, Jakuba Miśkowiaka oraz Bartosza Zmarzlika. Brytyjczycy swój skład podadzą w najbliższym czasie, jednak można spodziewać się, że pojawią się tam uczestnicy cyklu Grand Prix, Tai Woffinden i Robert Lambert.

Mecz Wielka Brytania – Polska odbędzie się we wtorek, 19 października w Glasgow. Bilety na to wydarzenie będą dostępne na stronie https://glasgowtigers.co.uk/. Mecz rozpocznie się o 19:30 (czasu lokalnego). Transmisja będzie dostępna online, dlatego każdy kibic żużla w Polsce będzie mógł śledzić ten mecz towarzyski w kraju nad Wisłą.

Źródło: inf. prasowa