Kolejny sukces Ostrovii. Klub podpisał umowę ze sponsorem tytularnym!

Kolejny sukces Ostrovii. Klub podpisał umowę ze sponsorem tytularnym!

13 grudnia 2020 Wyłączono przez Artur Kąciak

Firma Malesa będzie nadal sponsorem tytularnym klubu z Ostrowa. Wcześniej umowę z Ostrovią przedłużyła firma Arged, a to oznacza, że trzeci rok z rzędu drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Staszewskiego przystąpi do rozgrywek ligowych jako Arged Malesa TŻ Ostrovia. W Ostrowie mówią o wielkim sukcesie.

Na tym jednak dobre wieści się nie kończą, bo prezes Waldemar Górski zapowiedział, że w kolejnych dniach klub poinformuje o przedłużeniu współpracy z innymi ważnymi partnerami. Kibice ostrowskiego żużla mogą zatem spać spokojnie. Po solidnie przepracowanym okresie transferowym prace nad budżetem przebiegają bez żadnych zakłóceń. A to oznacza, że Arged Malesa TŻ Ostrovia w sezonie 2021 może wrócić do walki o najwyższe cele w eWinner 1. Lidze.

Kibice w Ostrowie mają powody do optymizmu, bo na papierze drużyna zbudowana przez działaczy i trenera wygląda naprawdę solidnie. Przypomnijmy, że w ostatnim okienku transferowym klub pozyskał Olivera Berntzona, Daniela Kaczmarka i Patricka Hansena. Poza tym kontrakty z Ostrovią przedłużyli Adrian Cyfer, Tomasz Gapiński i Nicolai Klindt. W formacji juniorskiej będą startować wychowankowie, którzy zrobili w tym roku duże postępy.

Źródło: polskizuzel.pl