Strona główna Aktualności GKSŻ rozmawiała z klubami eWinner 1. Ligi i 2. Ligi Żużlowej.

GKSŻ rozmawiała z klubami eWinner 1. Ligi i 2. Ligi Żużlowej.

by Artur Kąciak

GKSŻ rozmawiała z klubami eWinner 1. Ligi i 2. Ligi Żużlowej. Jednym z głównych tematów współpraca z telewizją – PolskiZuzel.pl – Polskie Ligi Żużlowe, oficjalny serwis GKSŻ

W czwartek odbyło się spotkanie GKSŻ z klubami eWinner 1. Ligi i 2. Ligi Żużlowej. Dyskusja była długa, a na tapecie znalazły się kwestie sanitarne, zmiany regulaminowe, proces licencyjny i współpraca z telewizjami.

– Na początku rozmawialiśmy o kwestiach sanitarnych w sezonie 2020. Dokonaliśmy podsumowania, jak wyglądała realizacja wszystkich rzeczy, które sobie założyliśmy. Można powiedzieć, że pod tym względem środowisko zdało egzamin – mówi Piotr Szymański, przewodniczący GKSŻ.

Poza tym przedmiotem dyskusji było ostatnie okienko transferowe, zmiany regulaminowe i zbliżający się proces licencyjny. – Jest jedna drobna zmiana. Dokumenty w tym roku można składać wyjątkowo do 30 listopada, a nie do 29 listopada, który w tym roku przypada w niedzielę – tłumaczy Zbigniew Fiałkowski, wiceprzewodniczący GKSŻ.

Działacze żużlowej centrali sporo czasu poświęcili na omówienie współpracy z telewizjami. – Rozmawialiśmy o tym, jak powinna wyglądać współpraca z telewizją. Transmisje z dwóch meczów w każdej kolejce eWinner 1. Ligi w nSport+ są pewne. To wynika z umowy, ale być może uda się zrobić coś więcej. To jednak w dużej mierze zależy od klubów. W przypadku drugiej ligi jeszcze za wcześnie na konkrety. Na razie doszło do podsumowania tegorocznej współpracy z Motowizją – podsumowuje Fiałkowski.

Do kolejnego spotkania z klubami eWinner 1. Ligi i 2. Ligi Żużlowej dojdzie w grudniu.

Źródło: polskizuzel.pl

0 comment

You may also like

Leave a Comment