eWinner 1. Liga jeszcze mocniejsza i zdecydowanie ciekawsza!

eWinner 1. Liga jeszcze mocniejsza i zdecydowanie ciekawsza!

19 listopada 2020 0 przez Artur Kąciak

Radosław Strzelczyk ocenił ruchy transferowe w eWiner 1. Lidze. Były prezes Arged Malesa TŻ Ostrovii nie ma wątpliwości, że kibiców czeka pasjonujący sezon 2021. Jego zdaniem emocji będzie jeszcze więcej niż w tym roku.

– To będzie zupełnie inna liga niż w tym roku. Myślę, że jeszcze atrakcyjniejsza dla kibiców. Dlaczego? Nie ma ani murowanego faworyta do awansu, którym był eWinner Apator, ani drużyny, która odstaje i jest skazana na spadek. Równie trudno będzie wytypowanie zespołów, które znajdą się w fazie play-off. Może być nawet ciekawiej niż w PGE Ekstralidze – mówi Radosław Strzelczyk.

Były prezes klubu z Ostrowa ocenę rozpoczął od Arged Malesa TŻ Ostrovii. – Ta drużyna wydaje mi się mocniejsza. Przede wszystkim udało się odmłodzić zespół, co moim zdaniem było konieczne. Oliver Berntzon świetnie czuje ostrowski tor i jego sprowadzenie to dobry ruch. Nie ukrywam, że liczę także na juniorów. Myślę, że zebrali wiele doświadczeń i pojadą jeszcze lepiej. Uważam, że ta drużyna może być naprawdę silna i wjechać do fazy play-off – przekonuje Strzelczyk.

Źródło: polskizuzel.pl