Współpraca Moje Bermudy Stali Gorzów i SpecHouse PSŻ Poznań będzie kontynuowana

Współpraca Moje Bermudy Stali Gorzów i SpecHouse PSŻ Poznań będzie kontynuowana

11 grudnia 2020 0 przez Artur Kąciak

Kluby z Gorzowa Wielkopolskiego i Poznania rozpoczęły współpracę przed sezonem 2020 i obie strony są z niej zadowolone. Projekt będzie kontynuowany także w tym roku, jednak plany sięgają również kolejnych lat.

– Współpraca ze Stalą na pewno będzie kontynuowana. Plany są bardzo konkretne. Nakreśliliśmy je nie tylko na najbliższy sezon, ale na kilka kolejnych lat – powiedział Arkadiusz Ładziński, prezes SpecHouse PSŻ-u Poznań, w rozmowie dla portalu polskizuzel.pl.

Jak informuje oficjalna strona rozgrywek eWinner 1. LŻ i 2. LŻ, trenerem ekipy z Poznania pozostanie Piotr Paluch. Poza tym jako „gość” w barwach SpecHouse PSŻ-u pojedzie Rafał Karczmarz. To jednak nie wszystko. – Będziemy posiłkować się juniorami z Gorzowa, ale w tym przypadku musimy jeszcze poczekać na szczegóły. Stal musi najpierw poukładać u siebie kilka tematów. Jesteśmy jednak umówieni, że gorzowska młodzież nas wspomoże – podkreślił prezes.

Poza tym kluby zamierzają mocno współpracować na płaszczyźnie marketingowej. W tym roku były już robione pewne przymiarki, bo SpecHouse PSŻ i MOJE BEMRUDY Stal promowały nawzajem swoje mecze w social mediach. – W nowym sezonie skala będzie zdecydowanie większa. Chcemy zrobić to z rozmachem. Na konkrety trzeba jednak jeszcze trochę poczekać. Będziemy jednak o nich systematycznie informować – podsumował Ładziński.

Źródło: speedwayekstraliga.pl