Znamy uczestników Suzuki Pucharu Polski

Znamy uczestników Suzuki Pucharu Polski

10 stycznia 2023 Wyłączono przez Artur Kąciak

Znamy wszystkich uczestników turnieju finałowego Suzuki Pucharu Polski, który od 16 do 19 lutego 2023 r. odbędzie się w Hali Globus w Lublinie.

W turnieju finałowym Suzuki Pucharu Polski zagrają gospodarze: Polski Cukier Start Lublin oraz siedem innych najlepszych drużyn w tabeli Energa Basket Ligi po 15 rozegranych kolejkach: WKS Śląsk Wrocław, BM Stal Ostrów Wielkopolski, King Szczecin, Trefl Sopot, Legia Warszawa, PGE Spójnia Stargard i Anwil Włocławek.

Gospodarz, Polski Cukier Start, oraz trzy czołowe drużyny: WKS Śląsk, BM Stal i King zostaną rozstawione w losowaniu ćwierćfinałów.

Turniej finałowy odbędzie się w Hali Globus w Lublinie. Rozegrane zostaną: ćwierćfinały (po dwa w czwartek i piątek), półfinały (sobota) i finał (niedziela). Drużyny pokonane w ćwierćfinałach i półfinałach odpadają z rywalizacji. Ponadto zobaczymy Aerowatch Konkurs Rzutów za 3 Punkty oraz Pekao S.A. Konkurs Wsadów.

Losowanie par Suzuki Pucharu Polski odbędzie się w czwartek 12 stycznia o godz. 11:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Szczegóły podamy wkrótce.

Źródło: inf. prasowa