Znamy uczestników Suzuki Pucharu Polski

10 stycznia 2023 Wyłączono przez Artur Kąciak

Znamy wszystkich uczestników turnieju finałowego Suzuki Pucharu Polski, który od 16 do 19 lutego 2023 r. odbędzie się w Hali Globus w Lublinie.

W turnieju finałowym Suzuki Pucharu Polski zagrają gospodarze: Polski Cukier Start Lublin oraz siedem innych najlepszych drużyn w tabeli Energa Basket Ligi po 15 rozegranych kolejkach: WKS Śląsk Wrocław, BM Stal Ostrów Wielkopolski, King Szczecin, Trefl Sopot, Legia Warszawa, PGE Spójnia Stargard i Anwil Włocławek.

Gospodarz, Polski Cukier Start, oraz trzy czołowe drużyny: WKS Śląsk, BM Stal i King zostaną rozstawione w losowaniu ćwierćfinałów.

Turniej finałowy odbędzie się w Hali Globus w Lublinie. Rozegrane zostaną: ćwierćfinały (po dwa w czwartek i piątek), półfinały (sobota) i finał (niedziela). Drużyny pokonane w ćwierćfinałach i półfinałach odpadają z rywalizacji. Ponadto zobaczymy Aerowatch Konkurs Rzutów za 3 Punkty oraz Pekao S.A. Konkurs Wsadów.

Losowanie par Suzuki Pucharu Polski odbędzie się w czwartek 12 stycznia o godz. 11:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Szczegóły podamy wkrótce.

Źródło: inf. prasowa