Stal znowu na niego postawiła

Stal znowu na niego postawiła

3 marca 2021 Wyłączono przez Artur Kąciak

Nicolai Klindt będzie w sezonie 2021 gościem w Moje Bermudy Stali Gorzów. Duńczyk w minionym roku wystąpił w takiej roli, zaprezentował się wyśmienicie, a w Gorzowie mu to zapamiętali.

Tego wyboru można się było spodziewać. Nicolai Klindt gościem w Moje Bermudy Stali Gorzów. W przypadku zakażenia koronawirusem trener Stanisław Chomski będzie mógł skorzystać z usług Duńczyka, który w poprzednim roku był wyróżniającym się żużlowcem eWinner 1. Ligi, ale i też poratował Stal w jednym ze spotkań.

Klindt miniony rok zaczął jako kierowca w Tesco. Z powodu koronawirusa sezon rozpoczął się z dużym opóźnieniem, więc Duńczyk nie chciał marnować czasu i postanowił popracować. Gdy liga ruszyła, pojawił się w Polsce i reprezentował barwy Arged Malesa Ostrovii, ale i też pojawił się na gościnnych występach w Stali.

W tym sezonie będzie tam samo, choć długo zanosiło się na to, że Klindt przeniesie się do PGE Ekstraligi i tam znajdzie klub. Tak by się pewnie stało, ale wszedł przepis o konieczności korzystania z zawodnika U-24 i działacze trochę skorygowali swoje plany. Z tego powodu do Ekstraligi nie trafił też Rohan Tungate, którym wstępnie zainteresowany był Falubaz Zielona Góra.

Źródło: polskizuzel.pl