Rozpoczęła się sprzedaż biletów na PGE IMME im. Zenona Plecha

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na PGE IMME im. Zenona Plecha

22 marca 2022 Wyłączono przez Joanna Kąciak

W sobotę, 2 kwietnia 2022 r. o godz. 17:30, rozpocznie się dziewiąta edycja PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi im. Zenona Plecha. Najlepsi zawodnicy najlepszej żużlowej ligi świata po raz trzeci z rzędu staną do walki o tytuł na Motoarenie im. Mariana Rosego w Toruniu. Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Wejściówki można kupować online na stronie internetowej bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

W ubiegłym roku na toruńskim obiekcie zwyciężył Jason Doyle (FOGO Unia Leszno) przed swoim klubowym kolegą Januszem Kołodziejem oraz Bartoszem Zmarzlikiem (Moje Bermudy Stal Gorzów). Cała trójka znalazła się w gronie zawodników nominowanych do startu w tegorocznych PGE IMME im. Zenona Plecha.

Cennik (nie obowiązuje numeracja miejsc):

VIP (sektor L2 na Trybunie Czerwonej) – 350 zł normalny (w cenie catering, miejsce na sektorze L2, miejsce parkingowe, zestaw upominków, program zawodów), 200 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści; w cenie: catering, miejsce na sektorze L2, miejsce parkingowe (nie dotyczy dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat), zestaw upominków, program zawodów)
Trybuna Czerwona (w sprzedaży wyłącznie sektory S0, S3, S4, S5, S6, S7) – 100 zł
Trybuna Niebieska (za wyjątkiem sektora U poziom 1) – 40 zł normalny, 30 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)
Trybuna Zielona – 30 zł normalny, 20 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)
W dniu zawodów, od 16, bilety i programy (cena 20 zł) będą dostępne także w 3 stadionowych kasach oraz na stoiskach stacjonarnych wokół stadionu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

Organizator przygotował też pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 29 marca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości “Bilet PGE IMME”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

Zawody odbędą się wedle obowiązujących przepisów regulaminu sanitarnego PZM. Patronat honorowy nad imprezą objął europoseł Ryszard Czarnecki.

Źródło: inf. prasowa