Przemysław Stępień nowym rozgrywającym Miedziowych

Przemysław Stępień nowym rozgrywającym Miedziowych

5 czerwca 2021 Wyłączono przez Artur Kąciak

Cuprum Lubin odkrywa następną kartę zbliżającego się sezonu 2021/2022. Na razie wiadomo, że zespół Miedziowych poprowadzi trener Paweł Rusek, a w składzie wystąpi przyjmujący Wojciech Ferens. Kolejnym nazwiskiem miedziowego zespołu jest Przemysław Stępień, który odpowie za dystrybucję piłek w lubińskiej ekipie!

27-letni rozgrywający występuje w PlusLidze od 9 sezonów. Ostatni spędził w drużynie Indykpolu AZS-u Olsztyn. Wcześniej występował m.in. w takich klubach jak Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle czy LOTOS Trefl Gdańsk. Przemysław Stępień ma na swoim koncie złoty (2019) i srebrny (2015) medal Mistrzostw Polski. Do tego dwukrotnie wywalczył Puchar Polski i również dwukrotnie Superpuchar.

– Zaletą Przemka jest to, że prezentuje on równą i wysoką formę w przeciągu całego sezonu. Jest to pracuś, który zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro drużyny. Co ważne, ten rozgrywający od kilku lat pokazuje, że warto na niego stawiać. Jestem pewny, że będzie mocnym punktem naszej drużyny w nadchodzącym sezonie PlusLigi – mówi trener Paweł Rusek.

Przemysław Stępień mierzy 185 centymetrów wzrostu. Swoją przygodę z siatkówką zaczynał w juniorskim klubie Zryw Volley Iława.

Źródło: inf. prasowa