Paulina Masna w MKS Perła Lublin!

Paulina Masna w MKS Perła Lublin!

12 marca 2021 Wyłączono przez Artur Kąciak

Rozgrywająca Paulina Masna podpisała kontrakt z MKS Perłą Lublin. Będzie on obowiązywał przez dwa lata, czyli do zakończenia sezonu 2022/2023.

Reprezentantka Polski występuje aktualnie w Rumunii, gdzie broni barw Cluj. Wcześniej grała w Baia Mare, do którego przeniosła się ze szwedzkiego Boden. Jej ostatnim polskim klubem był zaś nieistniejący już AZS Łączpol AWFiS Gdańsk. Masna swoją karierę zaczynała w warszawskim AZS AWF, potem grała też w Olimpii-Beskid Nowy Sącz i Pogoni Szczecin.

– Cieszę się na powrót do Polski, a tym bardziej na możliwość gry w Lublinie. Zawsze uważałam MKS za najbardziej profesjonalny wśród polskich klubów. Gra za granicą wiele mi dała, dużo się nauczyłam i inaczej patrzę na piłkę ręczną. Swoim doświadczeniem na pewno będę mogła pomóc zespołowi w osiąganiu sukcesów – mówi Paulina Masna.

Przypomnijmy, że już wcześniej kontrakty z Perłą podpisały Oktawia Płomińska, Katarzyna Janiszewska oraz dwie zawodniczki występujące w drużynach młodzieżowych: Edyta Byzdra i Maria Szczepaniak. Swoje umowy przedłużyły natomiast Kinga Achruk, Joanna Szarawaga, Marina Razum i Jaqueline Anastacio.

Źródło: inf. prasowa