Strona główna Aktualności Paulina Frąckiewicz dla NiceSportOnline.pl: „Kiedy byłam malutka moimi ulubionymi zabawkami były mikrofony”

Paulina Frąckiewicz dla NiceSportOnline.pl: „Kiedy byłam malutka moimi ulubionymi zabawkami były mikrofony”

by Artur Kąciak

Rozmawiamy z Pauliną Frąckiewicz podprowadzającą For Nature Solutions Apatora Toruń. Serdecznie zachęcamy do przeczytania tego wywiadu, w którym nasza rozmówczyni opowiada nam o swojej pasji czyli muzyce.

Jak to się zaczęło, że zaczęłaś śpiewać?

Kiedy byłam malutka moimi ulubionymi zabawkami były mikrofony i kiedy już podrosłam i poszłam do pierwszej klasy podstawówki, mama zapisała mnie na zajęcia śpiewu i tak jakoś to wszystko popłynęło. Zaczęłam jeździć na konkursy i festyny piosenek dziecięcych i ta miłość rosła razem ze mną,

Czy śpiewając starasz się na kimś wzorować?

Mam swoje różne idolki jedną z nich jest Cristina Aguilera, ale wiem że nigdy nie dorównam umiejętnościom tak potężnej piosenkarki. Uważam też, że upodabnianie się do kogoś nie jest oryginalne, każdy wokalista ma swój niepowtarzalny głos, który powinien promować taki jaki jest.

Masz jakiegoś swojego muzycznego guru, idola?

Właśnie tak jak wspomniałam jest nią Cristina Aguilera, ta kobieta jest niesamowita, ma w sobie tyle powera, a jej głos to po prostu raj dla moich uszu.

Czy w przyszłości swoją zawodową karierę chcesz powiązać ze śpiewaniem?

Na pewno chciałabym żeby tak się stało, dążę do realizacji swoich marzeń. Życie jest tak przewrotne, że wszystko może się zdarzyć i wierzę, że w jakiś sposób moje pragnienia się spełnią.

Jaki jest twój ulubiony styl muzyczny?

Jeżeli chodzi o śpiewanie to wybieram piosenki, które pasują do mojego głosu, czyli z gatunku „pop” „ballady”, ale nie ukrywam że uwielbiam słuchać rapu, ale również disco polo (śmiech).

Paulina Frąckiewicz

Nagrałaś kilka coverów możesz nam powiedzieć jak wyglądały prace nad tymi nagraniami?

Za pierwszym razem to była dość spontaniczna akcja, ponieważ dowiedziałam się, że wygrałam konkurs i zapraszają mnie do studia do nagrania trzech utworów więc nie miałam za wiele czasu. Stwierdziłam, że zaśpiewam wtedy te piosenki, które już bardzo dobrze znam i mam wyćwiczone do perfekcji. Natomiast za drugim razem dostałam urodzinowy voucher od mojej przyjaciółki i wtedy przygotowywałam się cały rok. Wybrałam piosenkę „Listen” Beyonce, tekst tej piosenki bardzo przemawiał do mnie i do mojej sytuacji życiowej.

Planujesz wydać i nagrać własną płytę?

Jest to jakieś moje ukryte marzenie, ale jeszcze jakoś na ten moment do tego nie dążę, lecz kto wie co za niedługo się wydarzy, nie ma rzeczy niemożliwych (uśmiech).

Na koncert, którego wykonawcy chciałabyś się wybrać i dlaczego?

Najbardziej chciałabym się wybrać na koncert „Ich Troje”, jest to zespół mojego dzieciństwa, znam każdą piosenkę, a słyszałam że koncerty są na wysokim poziomie i myślę, że kiedyś na pewno uda mi się zrealizować to marzenie.

Paulina Frąckiewicz

Najlepszy koncert, na którym byłaś do tej pory to?

Chyba jak na razie nie było takiego, który skradł moje serce. Mogę jedynie powiedzieć, że miałam być na koncercie Ariany Grande, miałam kupiony już bilet, ale niestety tydzień przed koncertem w Polsce był wybuch w Manchesterze podczas właśnie jej koncertu. Wokalistka wtedy niestety odwołała dalszą część trasy, ponieważ nastała żałoba dla jej fanów, wiele osób wtedy ucierpiało a nawet zginęło, bardzo przykra sytuacja.

Jeśli chcecie posłuchać jak śpiewa Paulina Frąckiewicz, to poniżej znajdują się linki do utworów w jej wykonaniu.

0 comment

You may also like