Martin Vaculik: „To dobra decyzja, że wreszcie możemy się zaszczepić”

Martin Vaculik: „To dobra decyzja, że wreszcie możemy się zaszczepić”

28 stycznia 2021 Wyłączono przez Artur Kąciak

Słowak powrócił do Moje Bermudy Stali Gorzów i w sezonie 2021 reprezentować będzie barwy wicemistrza Polski. W rozmowie z oficjalną stroną klubu, Vaculik powiedział, co sądzi o szczepieniach i akcji #SzczepimySię.

– Dla mnie szczepienie to jedna z kluczowych metod, które naprawdę pozwolą wrócić do normalnego funkcjonowania i normalnego życia. Długo na to czekaliśmy. Patrząc na to, jak rozwija się ta pandemia, uważam że to dobra decyzja, że wreszcie możemy się zaszczepić – powiedział Martin Vaculik.

– Absolutnie nie mam obaw, bo nie czytam bzdurnych wiadomości z forów internetowych. To wyciągnięte z palca rzeczy. Szczepienie to poważna sprawa, więc czytam poważne publikacje ludzi, którzy naprawdę mają coś w tym temacie do powiedzenia. Nie znalazłem w tej literaturze niczego, co spowodowałoby zmianę mojego nastawienia do szczepienia przeciwko COVID-19. To normalna szczepionka, jak każda inna i powikłania mogące po niej wystąpić są takie, jak po każdej innej szczepionce. Znam osobiście kilka osób, które się już zaszczepiły i po rozmowie z nimi uważam, że nie mam się czego obawiać. Na pewno szczepienie przyniesie ludzkości więcej benefitów, niż kolejne lata z COVID-19 – zaznaczył Słowak.

Źródło: speedwayekstraliga.pl