Łukasz Włodarek trenerem GKS-u do końca sezonu

Łukasz Włodarek trenerem GKS-u do końca sezonu

29 kwietnia 2021 Wyłączono przez Artur Kąciak

Łukasz Włodarek pozostanie pierwszym trenerem GKS-u Jastrzębie do końca sezonu 2020/2021. Zgodę na takie rozwiązanie wydał Zespół Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN.

Łukasz Włodarek pracę w GKS-ie Jastrzębie rozpoczął 13 maja 2019 roku, kiedy to dołączył do sztabu szkoleniowego w roli asystenta trenera Jarosława Skrobacza. Taką samą funkcję pełnił również w sztabie trenera Pawła Ściebury. Po rozwiązaniu umowy z trenerem Ścieburą, 6 kwietnia 2021 roku objął rolę pierwszego trenera naszego zespołu.

Do tej pory pod wodzą trenera Włodarka GKS Jastrzębie rozegrał dwa mecze ligowe, w których zdobył dwa punkty, remisując z czołowymi zespołami Fortuna 1 Ligi, czyli Górnikiem Łęczna i Bruk-Betem Termalica Nieciecza.

Jednocześnie informujemy, że trener Włodarek nie posiada licencji UEFA PRO, wymaganej do prowadzenia zespołu na szczeblu centralnym w roli pierwszego trenera, w związku z czym cały czas trwają poszukiwania szkoleniowca, który prowadził będzie GKS Jastrzębie w kolejnym sezonie.

Źródło: inf. prasowa