Jason Doyle pojedzie w barwach Reszty Świata!

Jason Doyle pojedzie w barwach Reszty Świata!

26 kwietnia 2022 Wyłączono przez Artur Kąciak

Mistrz Świata z 2017 roku, sześciokrotny triumfator rund FIM Speedway Grand Prix. 19 razy stał również na podium poszczególnych rund mistrzostw świata. Przed Państwem… Jason Doyle. To właśnie Australijczyk wystartuje w barwach Reszty Świata, w meczu, który odbędzie się 2 maja w Bydgoszczy.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, jednak na stadion warto będzie przyjść zdecydowanie wcześniej, gdyż o godzinie 17:30 nastąpi tradycyjne wprowadzenie żużlowca do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski. Kim on będzie? Jego nazwisko zostanie zdradzone w ciągu kilku następnych dni.

Przy okazji przypominamy, że wejściówki na to wydarzenie dostępne są na stronie https://bilety.polonia.bydgoszcz.pl oraz w kasie klubowej Polonii Bydgoszcz.

Ceny biletów:
Trybuna Główna – 100 zł
Nowa Trybuna – 50 zł (normalny), 40 zł ulgowy
Sektor A – 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)
Sektor B – 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)

Bilet można okazać w formie wydrukowanej lub na ekranie telefonu.

Bilety ulgowe przysługują kobietom, emerytom, rencistom, osobom w wieku 8-16 lat. Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie, bez biletu (w przypadku miejsc numerowanych bez gwarancji miejsca).

Osoby poruszające się na wózkach wchodzą na zawody bezpłatnie na miejsca dla nich przeznaczone na Nowej Trybunie. Opiekun osoby niepełnosprawnej jest uprawniony do zakupu biletu ulgowego na Nową Trybunę. W celu zakupu takich biletów prosimy o wcześniejszy kontakt pod adresem: bilety@polonia.bydgoszcz.pl.

Skład Żużlowej Reprezentacji Polski na mecz z Resztą Świata:

  1. Bartosz Zmarzlik
  2. Paweł Przedpełski
  3. Dominik Kubera
  4. Patryk Dudek
  5. Maciej Janowski
  6. Wiktor Przyjemski

Źródło: polskizuzel.pl