Informator kibica przed PGE IMME im. Zenona Plecha 2022

Informator kibica przed PGE IMME im. Zenona Plecha 2022

1 kwietnia 2022 Wyłączono przez Joanna Kąciak

PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi odbędą się w sobotę, 2 kwietnia w Toruniu. Początek zawodów na Motoarenie o godz. 17:30 (start do pierwszego wyścigu).

Informacje organizacyjne dla kibiców wybierających się na zawody.

Otwarcie bram obiektu:

Od godz. 16.00, dopuszczalne będzie wniesienie oryginalnie zakręconego (nieotwartego) napoju bezalkoholowego w butelce plastikowej o pojemności do 0,5 litra

Parkingi dla publiczności:

Parkingi obok Motoareny dostępne dla kibiców: parking „A” naprzeciwko trybuny głównej – obowiązują wjazdówki VIP, parking „B” na wysokości pierwszego łuku przed obiektem – płatny w cenie 20 zł.

Sprzedaż biletów:

W internecie na stronie bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl (obowiązują zarówno w formie papierowej i elektronicznej). W dniu zawodów nie będą w użyciu tzw. bramofurty, kontrola biletów odbywać się będzie za pomocą skanerów, w które będą wyposażone stosowne służby).

Na stadionie w dniu zawodów dwa pawilony kasowe (nr 2 i 3) będą otwarte od godziny 15.00.

Sprzedaż programów:

W dniu zawodów – oprócz pawilonów kasowych – programy będą dostępne w pawilonach kasowych nr 2 i 3, a także na usytuowanych w ich okolicy stoiskach z gadżetami – na wysokości trybuny niebieskiej i zielonej – od godz. 15:00. Cena programu – 20 zł.

Cennik biletowy (nie obowiązuje numeracja miejsc):
VIP (sektor L2 na Trybunie Czerwonej) – 350 zł normalny (w cenie catering, miejsce na sektorze L2, miejsce parkingowe, zestaw upominków, program zawodów), 200 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści; w cenie: catering, miejsce na sektorze L2, miejsce parkingowe (nie dotyczy dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat), zestaw upominków, program zawodów)
Trybuna Czerwona (w sprzedaży wyłącznie sektory S0, S3, S4, S5, S6, S7) – 100 zł
Trybuna Niebieska (za wyjątkiem sektora U poziom 1) – 40 zł normalny, 30 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)
Trybuna Zielona – 30 zł normalny, 20 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)
Na stadionie obowiązuje zakaz wnoszenia przedmiotów niebezpiecznych

Media:
Punkt obsługi mediów usytuowany będzie w okolicy pawilonu kasowego nr 3 na wysokości strefy zielonej na drugim łuku przed Motoareną, czynny w godz. 15:30 – 18:00. Media zajmują miejsca w sektorze S7 – prasowym – 3 rzędy od góry.

Media zajmują miejsca w sektorze S7 – prasowym – 3 rzędy od góry.

Transmisja telewizyjna:

Transmisję telewizyjną z PGE IMME im. Zenona Plecha 2022 zapowiada nSport+, początek od godz. 17:00 (studio poprowadzi Michał Łopaciński).

Komentatorami telewizyjnymi PGE IMME im. Zenona Plecha będą Tomasz Dryła i Mirosław Jabłoński, a reporterem w parku maszyn Łukasz Benz. Po sobotnich zawodach nSport+ – prosto z toruńskiej Motoareny – zaprasza na Magazyn PGE Ekstraligi.

Lista startowa PGE IMME im. Zenona Plecha 2022:
Martin Vaculik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp.)
Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław)
Robert Lambert (FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń)
Wiktor Lampart (MOTOR Lublin)
Jakub Miśkowiak (ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa)
Leon Madsen (ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa)
Bartosz Zmarzlik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp.)
Patryk Dudek (FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń)
Tai Woffinden (BETARD SPARTA Wrocław)
Dominik Kubera (MOTOR Lublin)
Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno)
Jack Holder (FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń)
Mikkel Michelsen (MOTOR Lublin)
Paweł Przedpełski (FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń)
Nicki Pedersen (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz)
Jason Doyle (FOGO UNIA Leszno)

Sędzią zawodów będzie Krzysztof Meyze.

Żużel: inf. prasowa