Informacje dla kibiców przed PGE IMME im. Zenona Plecha

Informacje dla kibiców przed PGE IMME im. Zenona Plecha

18 czerwca 2021 Wyłączono przez Artur Kąciak

Przedstawiamy garść informacji organizacyjnych przed PGE Indywidualnymi Międzynarodowymi Mistrzostwami Ekstraligi im. Zenona Plecha, które w najbliższy piątek, 18 czerwca, o godzinie 19.30, odbędą się w Toruniu.

Sprzedaż biletów i programów na PGE IMME 2021 im. Zenona Plecha będzie prowadzona w trzech stadionowych kasach na MotoArenie w Toruniu. Zostaną one otwarte w piątek o godzinie 18.00. Cały czas można nabywać bilety w internecie.

Aktualny cennik (nie obowiązuje numeracja miejsc)
Trybuna Czerwona (w sprzedaży wyłącznie sektory S0, S3, S4, S5, S6, S7 i L2) – 100 zł
Trybuna Niebieska – 40 zł normalny, 30 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)
Trybuna Zielona – 30 zł normalny, 20 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)
Sprzedaż trwa także na stronie internetowej bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl.

Programy zawodów będą do nabycia na stacjonarnych stoiskach z pamiątkami oraz w kasach na MotoArenie w cenie 15 zł w dniu zawodów od godz. 18:00.

Na zawodach obowiązuje aktualny regulamin sanitarny PZM (dostępny na www.pzm.pl), a ponadto zakaz wnoszenia alkoholu i przedmiotów niebezpiecznych. Dopuszczalne jest wniesienie oryginalnie zakręconego (nieotwartego) napoju bezalkoholowego w butelce plastikowej o pojemności do 0,5 litra.

Dla kibiców przygotowano miejsca parkingowe – parkingi B przed MotoAreną (czynne od godz. 17:00, bilet w cenie 10 zł).

Transmisja telewizyjna z zawodów w nSport+ (pierwszy wyścig o godz. 19:30).

Źródło: inf. prasowa