IŁ Capital nowym Sponsorem Tytularnym Legionovii!

IŁ Capital nowym Sponsorem Tytularnym Legionovii!

30 stycznia 2021 Wyłączono przez Artur Kąciak

Legionovia S.A. wchodzi w rok 2021 z dużą energią nie tylko na boisku, lecz również pod względem biznesowym. Nowym Sponsorem Tytularnym ekipy z Legionowa została firma IŁ Capital, a drużyna zmienia nazwę na DPD IŁCapital Legionovia Legionowo.

IŁ Capital to działający na rynku lokalnym i międzynarodowym holding inwestycyjny, poza Polską prowadzący działalność między innymi w Chorwacji i Dubaju. Stojący na jego czele Prezes Igor Łukasik w przeszłości profesjonalnie uprawiał piłkę siatkową, więc doskonale rozumie mechanizmy działające w naszej dyscyplinie.

– Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda – powiedział nowy Sponsor Tytularny.

– Dynamiczny rozwój naszego Klubu wymaga coraz większych nakładów. Chcemy inwestować w stopniową rozbudowę naszej organizacji i realizowanie coraz bardziej ambitnych celów sportowych – powiedział Prezes Konrad Ciejka. – Bardzo się cieszymy, że IŁ Capital dołącza do naszej ekipy. Jesteśmy przekonani, że razem wprowadzimy DPD IŁCapital Legionovię na zupełnie nowy poziom.

Źródło: inf. prasowa