HydroTruck zagra w Lublinie

8 stycznia 2021 Wyłączono przez Artur Kąciak

To drugie spotkanie Pszczółki Start w tym tygodniu – jeszcze w środę zespół z Lublina rywalizował w Koszykarskiej Lidze Mistrzów z ekipą z Węgier. HydroTruck z kolei niedawno nie poradził sobie na wyjeździe z Polskim Cukrem Toruń, a forma całej drużyny nie jest najwyższa. Nie oznacza to jednak, że nie może sprawić niespodzianki.

W ekipie trenera Davida Dedka brakuje środkowego. W tej roli zespół może liczyć właściwie tylko na Romana Szymańskiego – wcześniej klub opuścił Adam Kemp, a do Hiszpanii odszedł Josh Sharma. HydroTruck powinien więc szukać swojej szansy dogrywając często piłki do Bretta Prahla oraz Danilo Ostojicia.

Ciekawie zapowiada się również pojedynek Kamila Łączyńskiego z Jabarie Hindsem. Reprezentant Polski częściej skupia się na podawaniu lepiej ustawionym kolegom z zespołu, natomiast Hinds to świetny strzelec i gracz, który uwielbia brać odpowiedzialność na siebie. Który z nich okaże się bardziej przydatny? Warto będzie się także przyglądać starciu Łotyszy: Martins Laksa kontra Roberts Stumbris.

Transmisja meczu Pszczółka Start Lublin – HydroTruck Radom w niedzielę od 17:30 w Polsat Sport Extra.

Źródło: inf. prasowa