eWinner Zawodnik Miesiąca – nowy tytuł w pierwszej lidze

eWinner Zawodnik Miesiąca – nowy tytuł w pierwszej lidze

31 maja 2021 Wyłączono przez Artur Kąciak

Po czterech rozegranych kolejkach eWinner 1 Ligi poznamy nazwiska czterech zawodników, którzy zdaniem kibiców najbardziej zasłużyli na to, by powalczyć o tytuł Zawodnika Miesiąca. Nie będzie to jednak zwykła zabawa, ponieważ od sezonu 2021, żużlowiec z największą ilością głosów otrzyma tytuł eWinner Zawodnik Miesiąca.

Nagroda przyznawana będzie najlepszemu zawodnikowi eWinner 1 Ligi w każdym miesiącu sezonu. Laureat wybierany jest przez kibiców w specjalnym głosowaniu, które będzie miało miejsce na oficjalnym profilu ligi na Facebooku. Nagroda przyznawana będzie po rozegraniu pełnych czterech kolejek w danym miesiącu.

– Tytuł eWinner Zawodnik Miesiąca to od sezonu 2021 nowa formuła, która potwierdza, że eWinner 1. Liga zmierza w kierunku wysokiej jakości rozgrywek zarówno pod kątem sportowym, jak i marketingowym, Chcemy wyróżnić zawodników, którzy podczas każdego biegu dostarczają najwyższych lotów emocji, często jadąc na krawędzi i narażając swoje zdrowie. Chcemy, żeby wsparcie dla ich występów wyrazili zarówno Kibice jak i liga– mówi Piotr Szymański, Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

eWinner Zawodnik Miesiąca otrzyma oprócz prestiżowego tytułu, specjalną pamiątkową statuetkę, ufundowaną przez tytularnego sponsora 1. Ligi – bukmachera eWinner.

– Bardzo cieszy nas to, że przy decydującym głosie kibiców, możemy docenić starania i wyniki żużlowców startujących w eWinner 1 Lidze. Tytuł eWinner Zawodnik Miesiąca to duże wyróżnienie, bo przyznawane przez najbardziej wymagających arbitrów. Jestem przekonany, że w głosowaniach weźmie udział cała żużlowa społeczność i do plebiscytu przyłączą się nie tylko kibice z ośrodków pierwszoligowych, ale również pozostali fani czarnego sportu – dodał Dariusz Rompa, przedstawiciel Sponsora Tytularnego Ligi, firmy eWinner.

– Mam nadzieję, że z czasem, kiedy historia wręczania nagrody eWinner Zawodnik Miesiąca będzie dłuższa, będziemy mieli świetną platformę do przypominania genialnych występów naszych żużlowców. Bardzo się cieszę, że zarówno Polski Związek Motorowy, jak i Sponsor ligi, eWinner podeszli do tematu entuzjastycznie i praktycznie od razu rozpoczęliśmy proces wdrażania tego pomysłu w życie. Tak jak wspomnieli moi przedmówcy, eWinner Zawodnik Miesiąca to prestiż dla zawodników i jednocześnie głos decydujący dla kibiców, którzy poza organizacją, są naszymi kluczowymi partnerami w żużlu. Warto dodać, że na potrzeby głosowania został zaprojektowany dedykowany logotyp, a także specjalna statuetka, którą otrzymają zawodnicy. Jestem przekonany, że ten pomysł bardzo się wszystkim spodoba, co już pokazują emocje towarzyszące głosowaniom na zawodnika tygodnia – dodał Radosław Zieliński, Kierownik projektu marketingu eWinner 1. i 2. Ligi Żużlowej.

Źródło: polskizuzel.pl

Na zdjęciu: Samanta Wolna