Strona główna Aktualności Bartosz Zmarzlik zwyciężył w Opolu!

Bartosz Zmarzlik zwyciężył w Opolu!

by Artur Kąciak

Bartosz Zmarzlik zwyciężył w poniedzialek w DPV Logistic Finale Turnieju o Złoty Kask – Memoriałe Jerzego Szczakiela rozegranym na torze w Opolu. Żużlowiec Moje Bermudy Stali Gorzów w pięciu startach wywalczył komplet piętnastu punktów. Drugie miejsce w tym turnieju zajął Dominik Kubera, a na najniższym stopniu podium stanął Patryk Dudek.

Wyniki:

  1. Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 15 (3,3,3,3,3)
  2. Dominik Kubera (Motor Lublin) – 13 (2,3,2,3,3)
  3. Patryk Dudek (For Nature Solutions Apator Toruń) – 12 (3,3,1,3,2)
  4. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 10 (3,3,1,1,2)
  5. Bartosz Smektała (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 10 (2,2,3,2,1)
  6. Szymon Woźniak (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 9 (2,1,2,2,2)
  7. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) – 8 (2,t,3,3,t)
  8. Gleb Czugunow (Betard Sparta Wrocław) – 8 (1,2,2,2,1)
  9. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 7 (t,1,3,0,3)
  10. Jarosław Hampel (Motor Lublin) – 6 (3,0,0,1,2)
  11. Tobiasz Musielak (Cellfast Wilki Krosno) – 6 (1,1,1,0,3)
  12. Kacper Woryna (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 6 (0,2,2,2,d)
  13. Przemysław Pawlicki (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 4 (1,2,1,d,0)
  14. Wiktor Lampart (Motor Lublin) – 3 (1,1,0,0,1)
  15. Jakub Miśkowiak (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 2 (0,0,0,1,1)
  16. Paweł Przedpełski (For Nature Solutions Apator Toruń) – 1 (0,0,0,1,0)
  17. Krzysztof Kasprzak (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 0 (t,w,d)
  18. Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław) – 0 (0,0)

Bieg po biegu:

  1. Hampel, Smektała, Czugunow, Woryna
  2. Dudek, Kubera, Musielak, Przedpełski
  3. Zmarzlik, Woźniak, Prz. Pawlicki, Kowalski
  4. Janowski, P. Pawlicki, Lampart, Miśkowiak
  5. Dudek, Prz. Pawlicki, Lampart, Hampel
  6. Kubera, Smektała, Kołodziej, Kowalski
  7. Zmarzlik, Woryna, Musielak, Miśkowiak
  8. Janowski, Czugunow, Woźniak, Przedpełski
  9. Zmarzlik, Kubera, Janowski, Hampel
  10. Smektała, Woźniak, Dudek, Miśkowiak
  11. P. Pawlicki, Woryna, Prz. Pawlicki, Przedpełski
  12. Kołodziej, Czugunow, Musielak, Lampart
  13. P. Pawlicki, Woźniak, Hampel, Musielak
  14. Zmarzlik, Smektała, Przedpełski, Lampart
  15. Dudek, Woryna, Janowski, Kołodziej
  16. Kubera, Czugunow, Miśkowiak, Prz. Pawlicki (d)
  17. Kołodziej, Hampel, Miśkowiak, Przedpełski
  18. Musielak, Janowski, Smektała, Prz. Pawlicki
  19. (Kubera, Woźniak, Lampart, Woryna (d)
  20. Zmarzlik, Dudek, Czugunow, Kasprzak (d)

Źródło: inf. własne

0 comment

You may also like