Strona główna Aktualności 7R Stolaro Stal Rzeszów w 2. Lidze Żużlowej

7R Stolaro Stal Rzeszów w 2. Lidze Żużlowej

by Artur Kąciak

Drużyna żużlowa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego w sezonie 2021, w rozgrywkach o mistrzostwo 2 ligi oraz innych zawodach Polskiego Związku Motorowego występować będzie pod nazwą 7R Stolaro Stal Rzeszów.

Nazwa jest konsekwencją aktywności marketingowej klubu i podpisania umów sponsorskich z firmami 7R S.A. i Stolaro.pl o wspieraniu przez nie działalności sportowej drużyny żużlowej w tym roku, w tym wejściu w nazwę naszej drużyny.

– Z satysfakcją pragniemy również poinformować, że zgodę na używanie w nazwie naszej drużyny nazwy Stal wyraził Zarząd ZKS Stal Rzeszów – czytamy na stronie klubu. – Reaktywując w 2019 roku żużel w Rzeszowie podkreślaliśmy, że chcemy kontynuować tradycje żużlowe w naszym mieście, które zbudowali swoimi wielkimi sukcesami na torach krajowych i zagranicznych reprezentanci Stali. Na mocy podpisanego z ZKS Stal porozumienia zostało to także formalnie uregulowane. To także ukłon w kierunku naszych wiernych kibiców, którzy identyfikują się ze stalowskim speedwayem i z pewnością liczą na sportowy awans naszej drużyny. Jest to dla nas duże sportowe wyzwanie. Razem z naszymi zawodnikami dołożymy starań, aby mu sprostać.

Źródło: polskizuzel.pl

0 comment

You may also like