Strona główna Aktualności 6 lipca ruszyła otwarta sprzedaż biletów na piątkowe zawody w ramach 2021 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland

6 lipca ruszyła otwarta sprzedaż biletów na piątkowe zawody w ramach 2021 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland

by Artur Kąciak

Otwarta sprzedaż biletów na rundę 3 (30 lipca) odbywa się wyłącznie za pośrednictwem strony https://bilety.wts.pl/.

Przypominamy, że we Wrocławiu odbędą się dwie rundy 2021 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland: 30 i 31 lipca. Na rundę 4 (sobota, 31 lipca) obowiązują bilety zakupione na imprezę, której pierwotnym terminem był 1 sierpnia 2020 roku.

Z uwagi na obecnie obowiązujące przepisy, na imprezie 50% miejsc może być zajętych przez osoby niezaszczepione. W związku z tym podczas procedury zakupu biletów system pozwala na złożenie oświadczenia, że jest się osobą zaszczepioną przeciw COVID-19.

Informujemy również, że osoby, które posiadają bilety na 4. rundę 2021 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland, mogą także kupować bilety na 3. rundę.

Ceny biletów rozpoczynają się od 99 zł (bilet normalny) i 79 zł (bilet ulgowy). Jednocześnie przypominamy, że bilety są personalizowane i nie ma możliwości zmiany danych na bilecie.

Źródło: inf. prasowa

0 comment

You may also like