15 punktów w pierwszej kwarcie!

15 punktów w pierwszej kwarcie!

31 stycznia 2023 Wyłączono przez Artur Kąciak

Minionej nocy Jeremy Sochan spędził na boisku 27 minut i zdobył 17 punktów. San Antonio Spurs przegrali jednak z Washington Wizards 106:127.

Sochan zdobył aż 15 z tych 17 punktów w pierwszej kwarcie. W sumie trafił siedem z 13 rzutów z gry (w tym 1/3 za 3) oraz dwa z trzech osobistych, a oprócz tego miał pięć asyst i dwie zbiórki.

Wizards wyszli na prowadzenie na początku drugiej kwarty i nie oddali go już do końca. Tym samym przerwali serię porażek w San Antonio, bo poprzedni raz wygrali tam 22 lata temu (zespoły ze Wschodu i Zachodu spotykają się tylko dwa razy w sezonie – raz u siebie i raz na wyjeździe, stąd możliwa jest tak długa seria).

  • Uwielbiam patrzeć jak Jeremy gra. To trochę jak oglądanie Manu Ginobiliego, kiedy do nas przyszedł. Nie mam pojęcia co zrobi w tej akcji. Na parkiecie robi wszystkiego po trochu. Lubi rywalizować, jest młody, ale już dużo potrafi. Teraz czas na szlifowanie i doskonalenie tych umiejętności. Widać, że chce być naprawdę dobry – mówił jeszcze przed meczem trener Gregg Popovich.

Źródło: inf. prasowa